اخبار کامیونیتی و نوشن

در اینجا اخبار مهم وبسایت رسمی Notion به زبان فارسی و همچنین اخبار کامیونیتی نوشن فارسی منتشر می‌شود.
خوشحال میشیم با همکاری شما تکملیش کنیم.

وبسایت کامیونیتی نوشن فارسی رونمایی شد

با تلاش تیم کامیونیتی نوشن فارسی، بعد از گذشت ۴ ماه از فعالیت رسمی‌مان، وبسایت رسمی همزمان با رسیدن بهار ۱۴۰۳ با آدرس notionfarsi.com منتشر گردید تا با کمک همه فعالان حرفه‌ای و اعضا تبدیل به مرجع فارسی ابزار Notion گردد.
چنانچه اهل همکاری داوطلبانه هستید به ما پیام دهید.

 

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی

کامیونیتی Notion فارسی،  ۱۵۰۰ نفره شد

کامیونیتی نوشن فارسی که در پاییز ۱۴۰۲ با تشکیل یک گروه تلگرامی کار خود را آغاز کرد، در کمتر از دو ماه به ۱۵۰۰ نفر همراه رسید.در این گروه که با همراهی افراد متخصص و علاقمندان به نوشن به گفتگو و تبادل تجربیات می‌پردازیم.بدین وسیله از شما هم دعوت می‌کنیم که به صورت رایگان عضو این گروه تلگرامی گردید.

 

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی

کامیونیتی نوشن فارسی آغاز به کار کرد

با توجه به استقبال چشمگیر از ابزار Notion در سالهای اخیر و نیاز به یک فضای تعاملی ویژه برای فارسی‌زبانان، ما (سوده محمدآبادی، علیرضا اسکندری، مصطفی پالیزدار، امیر رایان، احسان هارونی و آریا علی‌اکبری) تصمیم گرفتیم که کامیونیتی نوشن فارسی را راه‌اندازی کنیم. این کامیونیتی در گام اول به عنوان یک گروه تعاملی برای تبادل اطلاعات، تجربیات و منابع به زبان فارسی عمل خواهد کرد.

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی
فرزاد (فازی) خسروشاهی، مدیر ارشد فناوری‌ شرکت  Notion شد

فرزاد خسروشاهی خالق ابزار Google Sheets است و بیش از ۱۵ سال رهبری تیم توسعه‌ی Google Workspace همراه تیم نوشن شد.
مدیر ایرانی نوشن درباره‌ی دلیل پیوستنش به این شرکت می‌گوید: «نوشن ترکیبی از سازمان‌دهی، مستندسازی، مدیریت وب‌سایت و مدیریت پروژه را در یک نرم‌افزار تلفیق می‌کند. از قدرت پایگاه داده و ساختار بلوک نوشن بسیار تحت‌تأثیر قرار گرفتم. این ترکیب منحصر‌به‌فرد از محصولات و ویژگی‌ها، نوشن را به تنها شرکتی تبدیل کرد که می‌توانست مرا متقاعد کند تا از نقش قبلی خود جدا شوم. من می‌خواهم محصولاتی بسازم که دوست دارم خودم استفاده کنم و خانواده و دوستانم نیز استفاده کنند.»

.

 

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی

نوشن از محصول جدید خود یعنی Notion Calender رونمایی کرد

تقویم نوشن سرویس جدیدی است که کاملا با Notion یکپارچه است و میتوانید چندین حساب را برای مدیریت رویدادهای شخصی و کاری خود در آن مدیریت کنید
کرون (Cron) حالا تبدیل به تقویم نوشن (Notion Calendar) شده است. این روش بهتری برای مدیریت، سازماندهی و اولویت بندی زمان خود در کار و زندگی است. زمان گرانبهاترین منبع ماست. اما در دهه گذشته، ابزار حیاتی برای مدیریت زمان ما – تقویم – تنها کمی ما را بهره‌ورتر کرده است.

 

برای دریافت آن از این لینک اقدام نمایید

 http://notion.so/calendar/signup

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی

افزودن دامنه وبسایت به Notion امکان پذیر شد

طبق آخرین خبر منتشر شده از سوی Notion، امکان افزودن دامنه وبسایت به صفحات نوشن به عنوان وبسایت یا بلاگ شخصی برای کاربرانی که اشتراک پریمیوم نوشن را دارند فراهم شد.
لازم به ذکر است شخصی کردن و اتصال به دامنه نیاز به خرید اشتراک ماهانه است.
از این لینک می‌توانید قالب وبسایت/بلاگ های مخصوص نوشن رو به رایگان استفاده نمایید

 

 

 

.

Picture of نوشن فارسی
نوشن فارسی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه نوشن فارسی محفوظ است.